Poduszka przeciwodleżynowa o zmiennym nacisku

Aby zapobiegać powstawaniu odleżyn lub przyspieszyć ich leczenie, należy zmieniać punkty nacisku pod ciałem. W tym celu można zastosować poduszkę o zmiennym nacisku. Taką poduszkę przeciwodleżynową stosuje się głównie u osób, które już mają odleżyny lub u których istnieje duże ryzyko powstania bolesnych ran. Może to mieć związek np. z koniecznością częstego korzystania z wózka inwalidzkiego.

Napęd za pomocą pompy powietrznej

Nasza poduszka wzbogacona o zaawansowaną technologię świetnie zapobiega powstawaniu odleżyn. Komórki powietrzne w poduszce są napędzane przez pompę powietrzną. Pompa napełnia poszczególne komórki powietrzem, a następnie wypuszcza je z powrotem. Dzięki temu poprawia się krążenie krwi w organizmie.

Dla osób, które często wychodzą z domu, przygotowaliśm poduszkę przeciwodleżynową z pompką na baterie. Taka poduszka jest często stosowana w domach opieki, ale może być również wykorzystana w warunkach domowych. 

Kontakt

Chcesz dowiedzieć się więcej o naszych produktach przeciwodleżynowych przeznaczonych dla pacjentów siedzących, leżących, pozycjonowanych oraz zdolnych do przemieszczania się? Przeczytaj więcej lub skontaktuj się z nami, aby uzyskać więcej informacji.