Siedzenie – zapobieganie zwiotczeniu (antidecubitus)

Długotrwałe siedzenie z niewielką ilością ruchu zwiększa ryzyko powstania odleżyn. Przy pomocy naszych poduszek przeciwodleżynowych można temu zapobiec. Oferujemy szeroką gamę produktów dla pacjentów. Chętnie pomożemy Państwu w wyborze, służąc osobistą radą. Zachęcamy do kontaktu z nami.

Zapobieganie nadmiernemu obciążeniu pracą

Jako importer, Bos Medical International oferuje szeroki asortyment stabilnych poduszek do siedzenia, które zapobiegają zwiotczeniu. Produkty te zapewniają ulgę w zakresie zmniejszania nacisku oraz wsparcie pacjentom o różnych potrzebach.

Pianka, żel lub żel-powietrze

Szeroki zakres pomocy jest dostępny i możliwy do dostarczenia (często natychmiast). Oferujemy poduszki przeciwodleżynowe w wielu rozmiarach, wariantach i z różnych materiałów. Wybór typu zależy od rozmaitych czynników, w tym od stopnia wywieranego nacisku i wagi użytkownika. Poduszki Bos Medical International są często używane w wózkach inwalidzkich. W zależności od wskazań i osobistych preferencji mogą Państwo wybierać spośród różnych wariantów, takich jak pianka, żel lub żel-powietrze. Oferujemy również poduszki do siedzenia, które zmniejszają nacisk dzięki wykorzystaniu powietrza. Poduszki reprezentują wysoką jakość w stosunku do ceny dzięki czemu są bardzo atrakcyjne w wypożyczaniu.

Produkty przeciwodleżynowe z własną marką

Bos Medical International oferuje produkty w indywidualnym stylu, dzięki możliwości nadruku własnego logo, sloganu lub etykiety. Taki produkt zwiększa rozpoznawalność Państwa marki i kojarzy ją z wytworem o wysokiej jakości.

Skontaktuj się z nami

Praca z produktami Bos Medical International jest prosta i stanowi właściwe rozwiązanie problemu zwiększonego ryzyka odleżyn związanego z długotrwałym przebywaniem w pozycji siedzącej. Nasze usługi koncentrują się na najlepszym rozwiązaniu, biorąc pod uwagę warunki pacjenta i przydatność dla użytkownika. Wszystko zgodnie z obowiązującym prawem i przepisami. Nasz zespół jest do Państwa dyspozycji w celu uzyskania szczegółowych wyjaśnień, demonstracji lub odpowiedzi na konkretne pytania. Z przyjemnością pomożemy Państwu dokonać właściwego wyboru asortymentu. Zatrudniamy specjalistów, którzy wiedzą, jakie jest najlepsze rozwiązanie dla konkretnego problemu związanego z odleżynami. Chcielibyśmy wykorzystać naszą wiedzę w celu podniesienia poziomu Państwa satysfakcji, a tym samym utrzymania długotrwałej współpracy. Zapraszamy do kontaktu z nami.

forest-medical-international-sitting