Siedzenie – zapobieganie zwiotczeniu (antidecubitus)

Długotrwałe siedzenie z niewielką ilością ruchu zwiększa ryzyko powstania odleżyn. Dzięki naszym pomocom przeciwodleżynowym można zapobiec odleżynom. Można wybierać spośród szerokiej gamy produktów dla pacjentów, takich jak specjalne poduszki przeciwodleżynowe do siedzenia. Chętnie pomożemy Ci na tej drodze, służąc osobistą radą. Zachęcamy do kontaktu z nami.

Zapobieganie nadmiernemu obciążeniu pracą

Jako importer Bos Medical International oferuje szeroki asortyment stabilnych poduszek do siedzenia zapobiegających zwiotczeniu. Produkty te zapewniają dobrą ulgę i wsparcie różnym typom użytkowników o różnych potrzebach w zakresie zmniejszania nacisku.

Pianka, żel lub żel-powietrze

Szeroki zakres pomocy jest dostępny i możliwy do dostarczenia (często natychmiast). Oferujemy poduszki przeciwodleżynowe w różnych rozmiarach, wariantach i z różnych materiałów. Wybór typu zależy od różnych czynników, w tym od stopnia wywieranego nacisku i wagi użytkownika. Poduszki Bos Medical International są często używane w wózkach inwalidzkich. W zależności od wskazań i osobistych preferencji można wybierać spośród różnych wariantów, takich jak pianka, żel lub żel-powietrze. Oferujemy również poduszki do siedzenia, które zmniejszają nacisk podczas siedzenia dzięki wykorzystaniu powietrza. Ponieważ poduszki mają wysoką jakość w stosunku do ceny, są bardzo atrakcyjne w wypożyczaniu i użyczaniu.

Urządzenia przeciwpadaczkowe pod marką własną

W Bos Medical Internationalmożna zamówić produkt lub kilka produktów we własnym stylu. Można to zrobić na przykład poprzez wydrukowanie własnego logo na pokryciu poduszki przeciwodleżynowej. W ten sposób tworzysz produkt pod własną marką, który zwiększa rozpoznawalność Twojego nazwiska i jest związany z produktem wysokiej jakości.

Skontaktuj się z nami

Praca z produktami Bos Medical International jest łatwa i stanowi właściwe rozwiązanie problemu zwiększonego ryzyka związanego z długotrwałym przebywaniem w pozycji siedzącej. W naszych usługach koncentrujemy się na najlepszym rozwiązaniu, biorąc pod uwagę warunki pacjenta i wykonalność dla użytkownika. Wszystko zgodnie z obowiązującym prawem i przepisami. Nasz zespół jest do Państwa dyspozycji w celu uzyskania szczegółowych wyjaśnień, demonstracji lub odpowiedzi na konkretne pytania. Oczywiście z przyjemnością pomożemy Ci dokonać właściwego wyboru produktu i/lub asortymentu. Zatrudniamy specjalistów, którzy wiedzą, jakie jest najlepsze rozwiązanie dla konkretnego problemu związanego z odleżynami. Chcielibyśmy wykorzystać naszą wiedzę w celu promowania Państwa zadowolenia, a tym samym długotrwałej współpracy. Skontaktuj się z nami.

forest-medical-international-sitting