Piankowy materac przeciwodleżynowy

Kiedy ludzie leżą w tej samej pozycji w łóżku lub na materacu przez dłuższy czas, na niektóre części ciała wywierany jest stały nacisk i mogą pojawić się odleżyny. Szukasz pomocy przeciwodleżynowych, które zapobiegają powstawaniu odleżyn? W przypadku pacjentów, którzy długo leżą, należy zastosować produkty Bos Medical International. W naszej ofercie znajduje się wiele opcji. Czytaj dalej lub skontaktuj się z nami bezpośrednio!

Podparcie i komfort dzięki piankowemu materacowi przeciwodleżynowemu

Dla pacjentów, którzy długo leżą, ważne jest, aby leżeć na dobrym materacu przeciwodleżynowym, który zapewnia odpowiednie podparcie i wygodę. W zależności od wagi pacjenta określa się i zaleca twardość pianki.

Materace z zimną pianką i pianką memory

Dzięki połączeniu zimnej pianki z pianką memory materac spełnia wymagania dotyczące komfortu, a jednocześnie jest interesującym rozwiązaniem pod względem cenowym.

Profilaktyczny materac piankowy

Materac piankowy przeciwodleżynowy jest często stosowany jako środek zapobiegawczy dla pacjentów w szpitalach, domach opieki i domach opieki. Ten rodzaj materaca jest również stosowany w przypadku pacjentów obłożnie chorych o niskiej masie ciała (< 40 kg), dla których leżenie na materacach powietrznych jest często nieprzyjemne.

materac piankowy przeciw odleżynom?

Czy chcesz dowiedzieć się więcej o naszych produktach piankowych, które są odpowiednie do zapobiegania odleżynom? Skontaktuj się z nami lub poproś o wycenę bez żadnych zobowiązań. Nasi specjaliści mają kilkudziesięcioletnie doświadczenie w zakresie leczenia odleżyn. Dlatego chętnie pomożemy Ci rozwiązać ten problem! Zapraszamy do naszego działu wiedzy, gdzie regularnie udostępniamy informacje na temat naszych rozwiązań w zakresie walki z odleżynami.