Piankowy materac przeciwodleżynowy

Długotrwała pozycja leżąca powoduje zaburzenia ukrwienia i ucisk na tkanki, a przez to może prowadzić do powstawania odleżyn. Jeśli szukasz akcesoriów, które zapobiegną tworzeniu się bolesnych ran, to dobrze trafiłeś. Pacjentom, którzy są zmuszeni do przebywania w pozycji leżącej, polecamy produkty Bos Medical International. W naszej ofercie znajduje się wiele artykułów medycznych dla osób z ograniczoną swobodą poruszania. Czytaj dalej lub skontaktuj się z nami bezpośrednio!

Podparcie i komfort dzięki piankowemu materacowi przeciwodleżynowemu

Pacjenci z ograniczoną swobodą ruchów powinni leżeć na dobrym materacu przeciwodleżynowym, który zapewni im odpowiednie podparcie i komfort. Twardość pianki materaca dobiera się indywidualnie pod masę ciała danego pacjenta.

Materace z zimną pianką i pianką memory

Szukasz komfortowego materaca w korzystnej cenie? Polecamy połączenie zimnej pianki z pianką memory.

Profilaktyczny materac piankowy

Materac piankowy przeciwodleżynowy często stosuje się zapobiegawczo w szpitalach, hospicjach czy domach opieki. Ten typ materaca bywa również stosowany w przypadku pacjentów obłożnie chorych o niskiej masie ciała (< 40 kg), dla których leżenie na materacach powietrznych bywa często nieprzyjemne.

Materac piankowy przeciw odleżynom?

Czy chcesz dowiedzieć się więcej o piankowych materacach zapobiegającym powstawniu odleżyn? Skontaktuj się z nami lub poproś o bezpłatną wycenę Nasi specjaliści z kilkudziesięcioletnim doświadczeniem chętnie pomogą Ci wybrać najlepsze produkty medyczne. Zapraszamy również do naszego działu wiedzy – regularnie udostępniamy tam informacje na temat naszych rozwiązań w zakresie walki z odleżynami.