Przemieszczanie się – urządzenia wspomagające przenoszenie pacjentów

Przemieszczanie się bywa uciążliwe dla pacjentów z ograniczoną mobilnością. Bez względu na to, czy chodzi o przeniesienie z łóżka na krzesło, czy też o przechylenie się w obrębie łóżka, ważne jest, aby przemieszczenie zawsze odbywało się w sposób bezpieczny. I właśnie dlatego Bos Medical International oferuje wysokiej jakości asortyment, który pomaga podczas przemieszczania pacjenta.

Przenoszenie osoby bez wysiłku

W naszym asortymencie znajdą Państwo różne pomoce, takie jak prześcieradła przesuwne i materace transferowe, które umożliwiają przeniesienie osoby bez konieczności podnoszenia i nadmiernego wysiłku. To duże ułatwienie zarówno dla pacjenta, jak i dla osoby sprawującej opiekę.

Pytania dotyczące odleżyn i produktów?

Nasz zespół specjalistów jest gotowy udzielić Państwu szczegółowych informacji na temat konkretnych produktów oraz leczenia odleżyn. Więcej informacji na ten temat można również znaleźć w naszej bazie wiedzy.

O firmie Bos Medical International

Od dziesięcioleci specjalizujemy się w zapobieganiu odleżynom. Jako hurtownia produktów przeciwodleżynowych nawiązujemy z naszymi klientami długoterminową współpracę. Oferujemy indywidualne doradztwo i wysokiej jakości produkty w rozsądnej cenie. To wyróżnia nas spośród innych firm. Przeczytaj więcej o Bos Medical International.