Przemieszczanie się – urządzenia wspomagające przemieszczanie się pacjentów

Codzienne przemieszczanie pacjentów zajmuje dużo czasu i czasami może być trudne. Bez względu na to, czy chodzi o przeniesienie z łóżka na krzesło, czy też o przechylenie się w łóżku, ważne jest, aby przemieszczenie zawsze odbywało się w sposób bezpieczny. Dlatego Bos Medical International oferuje wysokiej jakości pomoce, które pomagają w przemieszczaniu pacjentów.

Przemieszczanie osoby bez wysiłku

W naszym asortymencie można znaleźć różne pomoce, takie jak prześcieradła przesuwne i materace transferowe, które umożliwiają przemieszczanie osoby bez konieczności podnoszenia i nadmiernego wysiłku. Jest to przyjemne zarówno dla pacjenta, jak i dla osoby, która się nim opiekuje.

Pytania dotyczące odleżyn?

Chcesz dowiedzieć się więcej o naszych produktach? Nie wahaj się z nami skontaktować. Nasz zespół specjalistów jest gotowy udzielić szczegółowych wyjaśnień na temat poszczególnych produktów. Również jeśli szukasz ogólnych odpowiedzi na temat problematycznych kwestii związanych z odleżynami. Nasi specjaliści mają praktyczne rozwiązania dla każdego problemu związanego z odleżynami. Więcej informacji na ten temat można znaleźć na naszym placu wiedzy.

O firmie Bos Medical International

Od dziesięcioleci specjalizujemy się w zapobieganiu odleżynom. Jako hurtownia produktów przeciwodleżynowych nawiązujemy długoterminową współpracę z naszymi klientami. Indywidualne doradztwo, wysokiej jakości produkty w dobrej cenie to coś, co wyróżnia nas spośród innych. Dowiedz się więcej o Bos Medical International.