Przemieszczanie się – urządzenia wspomagające przenoszenie pacjentów

Codzienne przemieszczanie pacjentów zajmuje dużo czasu i czasami może sprawiać trudności. Bez względu na to, czy chodzi o przeniesienie z łóżka na krzesło, czy też o przechylenie się w obrębie łóżka, ważne jest, aby przemieszczenie zawsze odbywało się w sposób bezpieczny. Dlatego Bos Medical International oferuje wysokiej jakości pomoce, które pomagają w przemieszczaniu pacjentów.

Przenoszenie osoby bez wysiłku

W naszym asortymencie znajdą Państwo różne pomoce, takie jak prześcieradła przesuwne i materace transferowe, które umożliwiają przeniesienie osoby bez konieczności podnoszenia i nadmiernego wysiłku. Jest to przyjemne zarówno dla pacjenta, jak i dla osoby sprawującej opiekę.

Pytania dotyczące odleżyn i produktów?

Nasz zespół specjalistów jest gotowy udzielić Państwu szczegółowych wyjaśnień na temat konkretnych produktów, a także  na temat problematycznych kwestii związanych z odleżynami. Więcej informacji na ten temat można również znaleźć w naszej bazie wiedzy.

O firmie Bos Medical International

Od dziesięcioleci specjalizujemy się w zapobieganiu odleżynom. Jako hurtownia produktów przeciwodleżynowych nawiązujemy z naszymi klientami długoterminową współpracę. Indywidualne doradztwo i wysokiej jakości produkty w rozsądnej cenie to coś, co wyróżnia nas spośród innych firm. Przeczytaj więcej o Bos Medical International.