Powlekane pozycjonery przeciwodleżynowe (wielokrotnego użytku)

Nasze powlekane podkładki przeciwodleżynowe można dezynfekować i czyścić, dzięki czemu nadają się do wielokrotnego użytku. Pozycjonery piankowe zapewniają dobre podparcie i zmniejszają ryzyko powstawania odleżyn podczas zabiegów medycznych. Asortyment firmy Bos Medical Internationalobejmuje różne modele do podpierania różnych części ciała, takich jak głowa, ramiona i kostki. Nasze kategorie produktów dzielimy na siedzące, leżące, pozycjonujące i ruchome. W naszej ofercie znajdują się również produkty jednorazowego użytku.

Pozycjonery piankowe wielokrotnego użytku

Pozycjonery przeciwodleżynowe z powłoką są wykonane z twardej pianki otoczonej powłoką Skinfoam. Ten produkt jest idealny do czyszczenia przy użyciu łagodnego środka czyszczącego i dezynfekcji przy użyciu płynnego środka antyseptycznego. Powłoka jest odporna na działanie wody. Produkty te mogą być wykorzystywane do wykonywania zdjęć rentgenowskich.

Pozycjoner ten jest idealny do wielokrotnego stosowania podczas zabiegów medycznych lub robienia zdjęć, aby zapewnić sobie odrobinę komfortu.