Pompa do materaca powietrznego przeciwodleżynowego

Materace przeciwodleżynowe powinny posiadać pompę o dobrej jakości. Dlaczego? Gdy pompa działa słabo lub nieprawidłowo, to materac będzie szybko się opróżniał lub stanie się zbyt twardy z uwagi na mocne wypełnienie komór. W obu przypadkach istnieje zwiększone ryzyko powstania odleżyn. Nasze pompy są znane z niezawodności, lekkości i łatwej obsługi. Dzięki temu nie powodują dyskomfortu u pacjentów.

Kontrola jakości

Kontrola jakości to dla nas priorytet, dlatego testujemy każdą pompę, a nie jedynie pojedyncze sztuki. Chcesz dowiedzieć się więcej o naszej firmie? Zapoznaj się z informacjami w zakładce „o nas”.

Poziom hałasu pompy do materacy powietrznych przeciwodleżynowych

Pompy Bos Medical International wyróżniają się niskim poziomem hałasu. Testy wykonane przez naszą firmę wykazały, że ich poziom hałasu jest niższy niż 28 decybeli. To oznacza, że korzystanie z materaca przeciwodleżynowego nie wiąże się z niedogodnościami dla pacjenta. To ważne – nie wszystkie pompy do materaca dostępne na rynku medycznym są ciche.

Specjaliści w zakresie produktów przeciwodleżynowych

Nasze pompy działają bezawaryjnie przez wiele lat. Nie wiesz, na co należy zwrócić uwagę przy zakupie pompy? Jeśli nie jesteś specjalistą i trudno jest Ci ocenić, który model sprawdzi się najlepiej, chętnie pomożemy przy wyborze urządzenia dopasowanego do indywidualnych potrzeb. 

Nowe produkty przeciwodleżynowe

Tworzymy produkty dostosowane do potrzeb leżących pacjentów. Regularnie opracowujemy nowe produkty przeciwodleżynowe i wciąż udoskonalamy nasze modele. Dbamy o to, by cała gama produktów Bos Medical International zapewniała pacjentom maksymalny komfort. Bos Medical International to europejski specjalista w dziedzinie produktów przeciwodleżynowych.