Pompka do materaca powietrznego przeciwodleżynowego

W leczeniu odleżyn niezwykle ważna jest jakość pompy do materaca powietrznego przeciwodleżynowego. Jeżeli pompa nie działa prawidłowo, materac będzie się opróżniał lub komory powietrzne staną się zbyt twarde. W obu przypadkach istnieje zwiększone ryzyko powstania odleżyn. Nasze pompy są znane z łatwości obsługi, niewielkiego ciężaru i bardzo wysokiej niezawodności.

Kontrola jakości

Kontrola jakościKontrola jakości jest naszym najwyższym priorytetem. Dlatego testujemy każdą pompę, a nie tylko sporadycznie wybrane próbki. Chcesz dowiedzieć się więcej o sposobie działania Bos Medical International? Dowiedz się więcej o naszej firmie.

Poziom hałasu pompy do materacy powietrznych przeciwodleżynowych

Pompa do materaca powietrznego przeciwodleżynowego o niskim poziomie hałasuPompy dostarczane przez Bos Medical Internationalpracują bardzo cicho. Nasze testy wykazały, że ich poziom hałasu jest niższy niż 28 decybeli. Oznacza to, że pacjent nie odczuwa żadnych niedogodności. Jest to ważne wymaganie, które często słyszymy od klientów.

Specjalista w zakresie produktów przeciwodleżynowych

Jesteśmy przekonani, że będą Państwo cieszyć się naszymi pompami przez wiele lat. Na co należy zwrócić uwagę przy zakupie pompy? Jeśli sam nie jesteś specjalistą i trudno jest Ci właściwie ocenić, co spełnia, a co nie spełnia Twoich wymagań. Chętnie Ci w tym pomożemy!

Nowe produkty przeciwodleżynowe

Nasi klienci znają nas z produktów dostosowanych do ich potrzeb. Nie tylko opracowujemy nowe produkty przeciwodleżynowe, ale także dostosowujemy nasze produkty do potrzeb użytkowników i opinii naszych klientów. W końcu to Ty jesteś użytkownikiem i wiesz, co jest potrzebne i co się zmienia w miejscu pracy i w opiece medycznej. Oczywiście nie dotyczy to tylko pomp, ale całej gamy produktów firmy Bos Medical International. Jesteśmy europejskim specjalistą w dziedzinie produktów przeciwodleżynowych.