Pompka do poduszek powietrznych przeciwodleżynowych

Jakość pompy do poduszek powietrznych jest niezwykle ważna w leczeniu ran odleżynowych. Jeśli pompa nie działa prawidłowo, poduszka będzie pracować bez ładunku lub komory powietrzne staną się zbyt twarde. W obu przypadkach istnieje zwiększone ryzyko powstawania odleżyn. Aby temu zapobiec, firma Bos Medical International oferuje pompy zapobiegające odleżynom.

Pompy firmy Bos Medical International

Pompy powietrzne do poduszek przeciwodleżynowych firmy Bos Medical Internationalsą znane z łatwości użycia, niewielkiej wagi i wysokiej niezawodności. Jesteśmy przekonani, że będą Państwo cieszyć się naszymi pompami przez wiele lat. Na co należy zwrócić uwagę przy zakupie pompy? Jeśli sam nie jesteś specjalistą i trudno jest Ci właściwie ocenić, co spełnia, a co nie spełnia Twoich wymagań. Chętnie Ci w tym pomożemy! Pompy elektryczne stosowane w materacach przeciwodleżynowych mogą być również wykorzystywane w poduszkach. Na co należy zwrócić uwagę przy zakupie pompy? Czy sam nie jesteś specjalistą i czy nie sprawia Ci to trudności w ocenie tego, co jest, a co nie jest wystarczające? Oczywiście, chętnie Ci w tym pomożemy!

Jakość Pompka do poduszek powietrznych przeciwodleżynowych

Kontrola jakości ma dla nas ogromne znaczenie. Dlatego też każda pompa firmy Bos Medical International jest testowana. Pompki przeciwodleżynowe dostarczane przez Bos Medical Internationale pracują bardzo cicho (poniżej 28 db). Jest to ważne wymaganie, które często słyszymy od klientów i na które możemy odpowiedzieć. Jesteśmy znani wśród naszych klientów z tego, że oferujemy dostosowanie do ich potrzeb. Nie tylko opracowujemy nowe produkty, ale także dostosowujemy je do potrzeb użytkowników i opinii naszych klientów. W końcu to Ty jesteś użytkownikiem i wiesz, co jest potrzebne i co się zmienia w miejscu pracy i w leczeniu. Oczywiście dotyczy to nie tylko pomp, ale całej gamy produktów przeciwodleżynowychfirmy Bos Medical International. Jesteśmy europejskim specjalistą w dziedzinie odleżyn, ich leczenia i zapobiegania.