O firmie Bos Medical International

Jako specjalista, projektant i dostawca wyrobów medycznych do zapobiegania odleżynom, Bos Medical International bada, wybiera i dostarcza produkty, takie jak materace, poduszki do siedzenia i poduszki pozycjonujące. Dostarczamy również produkty do transferu oraz wytwory jednorazowego użytku, takie jak fartuchy i wyroby piankowe. W tym przypadku skupiamy się na asortymencie najwyższej klasy, adekwatnych cenach, długiej żywotności i pozytywnych doświadczeń użytkownika. Na tej stronie można przeczytać więcej o naszej firmie.

Zapobieganie powstawaniu odleżyn

Aby jak najskuteczniej zorganizować profilaktykę odleżyn, należy wykorzystać odpowiednie zasoby. Odleżyny są nie tylko bolesnym doświadczeniem dla pacjentów, ale także generują wysokie koszty ze względu na konieczność poświęcenia dodatkowych godzin na opiekę. Dzięki profilaktycznemu stosowaniu odpowiednich produktów można zapobiegać powstawaniu odleżyn, co natomiast prowadzi do ograniczenia cierpienia i sporych oszczędności.

Importer produktów przeciwodleżynowych

Jako importer, Bos Medical International dostarcza szeroką gamę produktów przeciwodleżynowych do dużej sieci dealerów w Europie. Nasze produkty są podzielone na różne kategorie: leżące, siedzące, pozycjonujące, ruchome i jednorazowe.

Historia

Freek Bos, założyciel Bos Medical International BV, podróżował po świecie w poszukiwaniu najlepszych produktów do zapobiegania i leczenia odleżyn. Uczynił to w oparciu o najlepszą jakość i trwałość produktów. Na tym koncentrowała się i nadal koncentruje nasza firma. Te ambicje sprawiły, że z biegiem lat nasza wiedza znacznie się pogłębiła i staliśmy się specjalistami w tej dziedzinie. Nasze produkty są obecnie opracowywane na całym świecie i wykorzystywane w europejskim sektorze opieki zdrowotnej. Zobowiązaliśmy się do oferowania produktów przeciwodleżynowych w najlepszym możliwym stosunku ceny do jakości i będziemy nadal to czynić, aby optymalnie służyć naszym klientom i docelowym użytkownikom – pacjentom.

Domy opieki, opieka domowa i szpitale

Asortyment firmy Bos Medical International jest stosowany w różnych instytucjach opieki. Przykładem są domy opieki, opieka domowa oraz szpitale, gdzie produkty stosowane są zarówno na intensywnej terapii (IC), jak i na salach operacyjnych (OR). To tam w dużej mierze wykorzystywane są wytwory żelowe i jednorazowa odzież.

Dla pacjentów z odleżynami

Nasza oferta produktów i usług koncentruje się na dostarczaniu najlepszych rozwiązań przy maksymalnym poszanowaniu warunków pacjenta. Ważnym czynnikiem jest także dostępność, dlatego oferujemy nasze produkty w uczciwej cenie, z poszanowaniem obowiązujących regulacji prawnych. Oferujemy również pomoc w postaci dostarczania informacji niezbędnych do podjęcia właściwych decyzji, opartych na rzetelnych faktach. W ten sposób pomagamy klientom w planowaniu i dokonywaniu właściwych inwestycji w asortyment. Chętnie wykorzystamy całą naszą wiedzę i doświadczenie w celu zwiększenia Państwa zadowolenia ze współpracy oraz dążenia do jej przyjemnej i długoterminowej kontynuacji.

forest-medical-international-over-us