O firmie Bos Medical International

Jesteśmy specjalistami, projektantami i dostawcami wyrobów medycznych do zapobiegania odleżynom. Bos Medical International tworzy, bada i sprzedaje produkty lecznicze,  w tym: materace, poduszki do siedzenia i poduszki pozycjonujące. Dostarczamy również produkty do transferu oraz wytwory jednorazowego użytku, m.in. fartuchy i wyroby piankowe. Dbamy o to, by dostarczać klientom asortyment najwyższej klasy i jednocześnie proponować adekwatne ceny oraz długą żywotność. Poznaj lepiej naszą firmę!

Zapobieganie powstawaniu odleżyn

Profilaktyka odleżyn wymaga przemyślanej organizacji. Odleżyny są nie tylko bolesnym doświadczeniem dla pacjentów, ale także generują wysokie koszty ze względu na konieczność poświęcenia dodatkowych godzin na opiekę. Dzięki profilaktycznemu stosowaniu odpowiednich produktów możesz zapobiegać powstawaniu odleżyn. To prowadzi do ograniczenia cierpienia i sporych oszczędności.

Importer produktów przeciwodleżynowych

Bos Medical International dostarcza szeroką gamę produktów przeciwodleżynowych do dużej sieci dealerów w Europie. Wśród naszych produktów znajdziesz asortyment do leżenia i siedzenia, a także wspomagający pozycjonowanie i mobilizujący. Zapewniamy również jednorazowe artykuły higieniczne dla podmiotów medycznych.

Historia

Freek Bos, założyciel Bos Medical International BV, podróżował po świecie w poszukiwaniu najlepszych produktów do zapobiegania odleżynom, a także do wspomagania ich leczenia. Na tym koncentrowała się i nadal koncentruje nasza firma. Jego ambicje sprawiły, że z biegiem lat nasza wiedza znacznie się pogłębiła i staliśmy się specjalistami we wspieraniu leżących pajcentów.

Produkty Bos Medical International są obecnie opracowywane na całym świecie i wykorzystywane w europejskim sektorze opieki zdrowotnej. Zobowiązaliśmy się do oferowania produktów przeciwodleżynowych w najlepszym możliwym stosunku ceny do jakości i będziemy nadal to czynić, aby optymalnie służyć naszym klientom i docelowym użytkownikom – pacjentom.

Domy opieki, opieka domowa i szpitale

Asortyment firmy Bos Medical International jest stosowany w różnych instytucjach opieki. Przykładem są domy opieki, hospicja czy szpitale, gdzie produkty stosowane są zarówno na intensywnej terapii (IC), jak i na salach operacyjnych (OR). To tam w dużej mierze wykorzystywane są wytwory żelowe i jednorazowa odzież. Nasze produkty służą również pacjentom korzystającym z opieki domowej. 

Dla pacjentów z odleżynami

Nasza misja koncentruje się na dostarczaniu najlepszych rozwiązań przy maksymalnym poszanowaniu komfortu pacjenta. Ważnym czynnikiem jest także dostępność, dlatego oferujemy uczciwe ceny przy jednoczesnym dostosowaniu się do obowiązujących regulacji prawnych. Służymy także naszą wiedzą dotyczącą odleżyn. W ten sposób pomagamy klientom przy wyborze asortymentu dopasowanego do indywidualnych potrzeb. Chętnie wykorzystamy całą naszą wiedzę i doświadczenie w celu zwiększenia Państwa zadowolenia ze współpracy oraz dążenia do jej przyjemnej i długoterminowej kontynuacji.

forest-medical-international-over-us