Produkty przeciwodleżynowe marki własnej

Zależy Państwu, aby wasz produkt przeciwodleżynowy był rozpoznawalny dla docelowego użytkownika? Bos Medical International oferuje możliwość personalizacji, na przykład poprzez zastosowanie własnych kolorów, logo i/lub sloganu. Z troską i dbałością o szczegóły połączymy nasze produkty z Państwa firmą.

Produkty przeciwodleżynowe we własnym stylu

W Bos Medical International mogą Państwo zamówić produkty przeciwodleżynowych w indywidualnym stylu. Jest to możliwe dzięki nadrukowi własnego logo na przykład na pokrowcu materaca przeciwodleżynowego oraz w poduszkach przeciwodleżynowych. Istnieje możliwość dostosowania koloru okładki do elementów i wyglądu identyfikacji wizualnej firmy. W ten sposób powstaje produkt pod Państwa własną marką.

Świadomość marki i jakość

Decydując się na markę własną, zwiększają Państwo rozpoznawalność swojej firmy. Co więcej, użytkownik końcowy wie, że produkt, z którym pracuje, pochodzi z Państwa firmą, a zatem wiąże jakość i łatwość użytkowania z Państwa marką.

Pytania dotyczące personalizacji produktów

Czy mają Państwo pytania dotyczące personalizacji naszych produktów? Nasi specjaliści chętnie odpowiedzą na Państwa pytania, a także doradzą w kwestii wyboru asortymentu.

bos-medical-international-private-label