Produkty przeciwodleżynowe marki własnej

Czy ważne jest, aby Twój produkt przeciwodleżynowy był rozpoznawalny dla użytkownika końcowego? Nie ma żadnego problemu. Bos Medical International oferuje możliwość personalizacji, np. poprzez dodanie własnych kolorów, logo i/lub sloganu. Z troską i dbałością o szczegóły łączymy nasze produkty z Twoją organizacją.

Produkty przeciwodleżynowe w ich własnym stylu

W Bos Medical International możesz zamówić jeden lub więcej produktów przeciwodleżynowych w swoim własnym stylu. Jest to możliwe dzięki prostemu nadrukowi własnego logo na pokrowcu np.materaca przeciwodleżynowego. Kolor okładki można również dostosować do elementów i wyglądu identyfikacji wizualnej firmy. W ten sposób tworzysz produkt pod marką własną. Jest to możliwe m.in. dzięki naszym pokrowcom na materace i poduszkom przeciwodleżynowym.

Świadomość marki i jakość

Decydując się na markę własną, zwiększasz rozpoznawalność swojej firmy. Co więcej, użytkownik końcowy wie, że produkt, z którym pracuje, pochodzi z Twojej organizacji, a zatem wiąże jakość i łatwość użytkowania z Twoją marką.

Masz pytania dotyczące personalizacji produktów?

Czy masz jakieś pytania dotyczące personalizacji naszych produktów? Skontaktuj się z nami, a chętnie pomożemy. Nasi pracownicy mogą również doradzić w kwestii wyboru produktów przeciwodleżynowych.

bos-medical-international-private-label