Pozycja leżąca – zapobieganie odleżynom (antidecubitus)

Długotrwałe leżenie lub przebywanie w łóżku prowadzi do zwiększonego ryzyka powstania odleżyn. Bos Medical International oferuje szeroki wybór produktów przeciwodleżynowych dla pacjentów w pozycji leżącej. Specjalny materac przynosi ulgę, zapobiega tworzeniu się nowych ran i ułatwia gojenie się tych już istniejących.

Zapobieganie i leczenie odleżyn

Jako specjalista w dziedzinie produktów przeciwodleżynowych, Bos Medical International posiada szeroką ofertę specjalistycznych materacy, które zarówno zapobiegają, jak i leczą. Nasz asortyment zapewnia ulgę i odpowiednie wsparcie dla użytkowników o różnorodnych potrzebach. 

Ad-mattress – materac redukujący nacisk

Ad-mattress jest materacem przeciwodleżynowym, który redukuje nacisk przynosząc ulgę. W  rezultacie znacznie zmniejsza się ryzyko powstania odleżyn. W naszej ofercie znajduje się szeroka gama specjalistycznych materaców tego typu. W celu uzyskania szczegółowych informacji, prosimy o kontakt.

Rozmiary, rodzaje oraz materiały

Materace przeciwodleżynowe są dostępne w wielu rozmiarach, rodzajach i z różnych materiałów. Dobór odpowiednich parametrów i komponentów zależy od różnych czynników m.in. od stopnia wywieranego nacisku i wagi użytkownika.

Materace piankowe

Bos Medical International dostarcza materace wykonane w całości z pianki, które mogą być używane statycznie lub dynamicznie. Produkty te charakteryzują się wysoką jakością w stosunku do dobrej ceny i dlatego mogą być wykorzystywane do celów wynajmu.

Produkty przeciwodleżynowe własnej marki

W Bos Medical International można zamówić produkty w indywidualnym stylu, na przykład poprzez wydrukowanie swojego logo na pokrowcu materaca przeciwodleżynowego. W ten sposób powstaje produkt, który zwiększa świadomość Państwa marki.

Partner w zakresie produktów przeciwodleżynowych

Produkty Bos Medical International są łatwe w użyciu i od dziesięcioleci stanowią doskonałe rozwiązanie w zakresie zapobiegania odleżynom. Oferowane przez nas usługi zawsze koncentrują się na najbardziej optymalnym rozwiązaniu oraz uwzględniają warunki panujące u danego pacjenta i wygodę użytkowania. Jako profesjonalny partner działamy zgodnie z obowiązującym prawem i przepisami. Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej, zapraszamy do przeczytania o naszej firmie.

Skontaktuj się z nami

W celu szczegółowych wyjaśnień, demonstracji konkretnego produktu lub odpowiedzi na pytania dotyczące odleżyn, nasz zespół jest do Państwa dyspozycji. Chętnie pomożemy Naszym klientom dokonać właściwego wyboru spośród naszej oferty materacy przeciwodleżynowych. Bos Medical International zatrudnia specjalistów, którzy znają rozwiązanie niemal każdego problemu związanego z odleżynami. Wykorzystujemy naszą wiedzę (zob. także naszą bazę wiedzy) z korzyścią dla Państwa firmy. W ten sposób dążymy do przyjemnej i długoterminowej współpracy.

bos-medical-international-liggen
bos-medical-international-liggen