Leżenie – zapobiega odleżynom (antidecubitus)

Długotrwałe leżenie lub przebywanie w łóżku prowadzi do zwiększonego ryzyka powstania odleżyn lub ran odleżynowych. Zapobieganie odleżynom u pacjentów leżących lub przykutych do łóżka za pomocą naszych produktów. Bos Medical International oferuje szeroki wybór produktów przeciwodleżynowych dla pacjentów w pozycji leżącej. Specjalny materac przeciwodleżynowy lub materac przeciwodleżynowy może w takich przypadkach przynieść pewną ulgę, zapobiec powstawaniu kolejnych ran i ułatwić gojenie się istniejących odleżyn.

Zapobieganie i leczenie odleżyn

Jako specjalista w dziedzinie produktów przeciwodleżynowych, Bos Medical International posiada szeroką ofertę materacy przeciwodleżynowych. Nasze produkty zapewniają odpowiednią ulgę i wsparcie dla różnych typów użytkowników o różnych potrzebach w zakresie łagodzenia ucisku. Z pomocą tych produktów można zapobiegać i leczyć odleżyny.

Ad-mattress – materac redukujący naciska

Materac Ad jest materacem redukującym nacisk, nazywanym również materacem przeciwodleżynowym. Oferujemy różne rodzaje materaców przeciwodleżynowych, które zapewniają ulgę w ucisku i komfort. Dzięki temu znacznie zmniejsza się ryzyko powstania odleżyn. Dostępna jest szeroka gama produktów. Aby uzyskać więcej informacji, prosimy o kontakt.

Rozmiary, wersje i materiały

Materace przeciwodleżynowe są dostępne w różnych rozmiarach, wersjach i z różnych materiałów. Wybór typu zależy od różnych czynników, w tym od stopnia wywieranego nacisku i wagi użytkownika.

Materace piankowe

Bos Medical International dostarcza materace wykonane w całości z pianki, które mogą być używane statycznie lub dynamicznie. Ponieważ materace te charakteryzują się wysoką jakością w stosunku do dobrej ceny, mogą być również wykorzystywane do celów wynajmu.

Produkty przeciwodleżynowe marki własnej

W Bos Medical International można zamówić produkt lub kilka produktów we własnym stylu. Można to zrobić na przykład poprzez wydrukowanie własnego logo na pokrowcu materaca przeciwodleżynowego. W ten sposób tworzysz produkt marki własnej, który zwiększa świadomość Twojej własnej marki.

Partner w zakresie produktów przeciwodleżynowych

Produkty Bos Medical International są łatwe w użyciu i od dziesięcioleci stanowią doskonałe rozwiązanie w zakresie zapobiegania odleżynom. Oferowane przez nas usługi zawsze koncentrują się na najbardziej optymalnym rozwiązaniu i uwzględniają warunki panujące u danego pacjenta oraz wygodę użytkowania. Jako profesjonalny partner bierzemy oczywiście pod uwagę obowiązujące prawo i przepisy. Chcesz dowiedzieć się więcej? Następnie przeczytaj więcej o naszej organizacji.

Skontaktuj się z nami

Jeśli potrzebujesz szczegółowych wyjaśnień, demonstracji konkretnego produktu lub odpowiedzi na pytania dotyczące odleżyn, nasz zespół jest do Twojej dyspozycji. Chętnie pomożemy naszym klientom dokonać właściwego wyboru, jeśli chodzi o naszą ofertę materacy przeciwodleżynowych. Bos Medical International zatrudnia specjalistów, którzy znają rozwiązanie niemal każdego problemu związanego z odleżynami. Dlatego wykorzystujemy naszą wiedzę (zob. także nasz kwadrat wiedzy) z korzyścią dla Twojej organizacji. W ten sposób dążymy do przyjemnej, długoterminowej współpracy.

bos-medical-international-liggen
bos-medical-international-liggen