Pozycja leżąca – zapobieganie odleżynom

Długotrwałe leżenie bądź ograniczona mobilność prowadzi do zwiększonego ryzyka powstania odleżyn. Bos Medical International oferuje szeroki wybór produktów przeciwodleżynowych. 

Zapobieganie i leczenie odleżyn

Bos Medical International posiada szeroką ofertę specjalistycznych materacy, które zarówno zapobiegają powstawaniu odleżyn, jak i ułatwiają gojenie tych już powstałych. Nasz asortyment zapewnia ulgę i odpowiednie wsparcie dla użytkowników o różnorodnych potrzebach. 

Rozmiary, rodzaje oraz materiały

W naszej ofercie znajdziesz zróżnicowane materace przeciwodleżynowe, które można dostosować do indywidualnych potrzeb pacjenta. Dobór odpowiednich parametrów i komponentów zależy od różnych czynników m.in. od stopnia wywieranego nacisku i masy ciała użytkownika.

Materace piankowe

Bos Medical International dostarcza materace wykonane w całości z pianki, które mogą być używane statycznie lub dynamicznie. Produkty te charakteryzują się wysoką jakością w stosunku do dobrej ceny i dlatego mogą być wykorzystywane np. w ramach wynajmu.

Produkty przeciwodleżynowe własnej marki

W Bos Medical International można zamówić personalizowane produkty, na przykład z wydrukowanym logo na pokrowcu materaca przeciwodleżynowego. W ten sposób powstaje produkt, który zwiększa świadomość Państwa marki.

Partner w zakresie produktów przeciwodleżynowych

Produkty Bos Medical International są łatwe w użyciu i od dziesięcioleci świetnie sprawdzają się do zapobiegania powstawaniu odleżyn. Oferowane przez nas usługi zawsze koncentrują się na najbardziej optymalnym rozwiązaniu oraz uwzględniają wygodę oraz warunki panujące u danego pacjenta. Działamy zgodnie z obowiązującym prawem i przepisami. Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej, zapraszamy do przeczytania szczegółowych informacji o naszej firmie.

Skontaktuj się z nami

Jeśli masz pytania co do konkretnego produktu lub szukasz szczegółowych informacji dotyczących odleżyn, zapraszamy do kontaktu. Nasz zespół specjalistów chętnie pomoże dobrać produkty z oferty materacy przeciwodleżynowych. Bos Medical International zatrudnia specjalistów,którzy znają rozwiązanie niemal każdego problemu związanego z odleżynami. Wykorzystujemy naszą wiedzę (zob. także naszą bazę wiedzy) z korzyścią dla Państwa firmy. W ten sposób dążymy do przyjemnej i długoterminowej współpracy.

 

bos-medical-international-liggen
bos-medical-international-liggen