Materiały jednorazowego użytku

Stosowanie jednorazowych produktów pozwala uniknąć konieczności czyszczenia i dezynfekcji poszczególnych materiałów. Medyczne produkty jednorazowe są wykorzystywane m.in. na salach operacyjnych i pooperacyjnych z uwagi na konieczność zachowania najwyższej higieny.

Bos Medical International dysponuje dużą powierzchnią magazynową, dzięki czemu możemy zaoferować podmiotom medycznym krótkie terminy dostaw. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą i skontaktowania się z naszym zespołem specjalistów w celu uzyskania szczegółowych informacji.

Medyczne artykuły jednorazowe

Od dziesięcioleci Bos Medical International pomaga pielęgniarkom, instytucjom opiekuńczym i szpitalom w zakresie zaopatrzenia w artykuły medyczne. Podmiotom leczniczym dostarczamy m.in. produkty przeciwodleżynowe (takie jak materace czy poduszki), ale także innego rodzaju pomoce medyczne, w tym pozycjonery piankowe, odzież OR, koce termiczne czy tace na leki. Zapraszamy do kontaktu z nami.

Dostępność materiałów jednorazowych

Niektórzy importerzy czy dystrybutorzy medyczni borykają się z problemami z dostawą. Na szczęście Bos Medical International to nie dotyczy. Nasza firma dysponuje dużą powierzchnią magazynową, w której przechowujemy zapasy produktów przeciwodleżynowych i higienicznych. Dzięki temu nasze terminy dostaw są krótkie, a klienci zawsze zadowoleni. Zapraszamy do złożenia zapytania ofertowego i kontaktu z naszymi specjalistami.