Materiały jednorazowego użytku

Czy szukają Państwo produktów jednorazowych dla służby zdrowia, które pozwolą uniknąć kłopotów z czyszczeniem i dezynfekcją? Materiały jednorazowe idealnie nadają się na salę operacyjną lub pooperacyjną ponieważ po użyciu można je po prostu wyrzucić. Podczas gdy niektórzy importerzy i dystrybutorzy medyczni borykają się z problemami z dostawą, Bos Medical International dysponuje dużą powierzchnią magazynową. Oznacza to, że terminy dostaw są krótkie, z czego Państwo jako klienci bezpośrednio korzystają. Zapraszamy do złożenia zapytania ofertowego i skontaktowania się z naszym zespołem specjalistów, bez żadnych zobowiązań.

Medyczne artykuły jednorazowe

Od dziesięcioleci Bos Medical International pomaga pielęgniarkom, instytucjom opiekuńczym i szpitalom w zakresie pomocy medycznych. Mogą to być produkty przeciwodleżynowe (takie jak materace czy poduszki), ale także innego rodzaju dyspozycje medyczne, takie jak pozycjonery piankowe, odzież OR, koce termiczne czy tace na leki. Zapraszamy do kontaktu z nami.

Dostępność materiałów jednorazowych

Podczas gdy niektórzy importerzy i dystrybutorzy medyczni borykają się z problemami z dostawą, firmy Bos Medical International to nie dotyczy. Wynika to z faktu, że od dłuższego czasu dysponujemy dużą powierzchnią magazynową na nasze środki przeciwodleżynowe i pokrewne pomoce pielęgnacyjne. Oznacza to, że terminy dostaw są krótkie, z czego Państwo jako klienci bezpośrednio korzystają. Zapraszamy do złożenia zapytania ofertowego i kontaktu z naszymi specjalistami.