Hybrydowy materac przeciwodleżynowy

Hybrydowy materac przeciwodleżynowy łączy w sobie zalety materaca piankowego i materaca powietrznego. Oznacza to, że doskonale dopasowuje się do ciała pacjenta i zapewnia przyjemny komfort leżenia. Ponadto materac hybrydowy zmniejsza ucisk na tkanki i tym samym ogranicza ryzyko powstawania odleżyn. W ofercie Bos Medical International znajdziesz różne produkty przeciwodleżynowe. Czytaj dalej lub skontaktuj się z nami bezpośrednio!

System wymiany hybrydowej – działanie automatyczne

Niezależne badania kliniczne wykazały, że nasz sprzęt może być stosowany jako materac hybrydowy i zmiennociśnieniowy. Jego szerokie możliwości pozwalają pracownikom podmiotów leczniczych zapewnić lepszą opiekę nad ranami u osób leżących. W pełni zautomatyzowane ustawianie ciśnienia sprawia, że materaca nie trzeba dostosowywać manualnie do masy ciała pacjenta. Dodatkowo dzięki wbudowanej pompie powietrza nie musisz martwić o uszkodzenia powstałe na skutek pęknięcia bądź niewłaściwego użycia materaca. Pod pokrowcem znajdziesz też opcjonalny materac piankowy, który można umieścić w celu zapewnienia większego komfortu.

Materace dla domów opieki i opieki domowej

Materac z hybrydowym systemem zmiennociśnieniowym z automatyczną regulacją świetnie sprawdza się w mieszkaniach i w domach opieki ze względu na łatwą obsługę i możliwość personalizacji. Ponadto materace te są często refundowane przez kasy chorych i regularnie wykorzystywane jako wyposażenie wypożyczalni. Chcesz dowiedzieć się więcej o różnych rodzajach materacy? Skontaktuj się z nami.

Materac hybrydowy bez pompki

Hybrydowy materac przeciwodleżynowy może być również używany bez pompy wtłaczającej powietrze do komór materaca. Oczywiście można go również używać w połączeniu z pompą. Stosuje się ją, gdy pacjent nie jest w stanie poruszać się samodzielnie.