hybrydowy materac przeciwodleżynowy

Hybrydowy materac przeciwodleżynowy łączy w sobie zalety materaca piankowego i materaca powietrznego. W ten sposób powstał materac przeciwodleżynowy, który dobrze dopasowuje się do ciała pacjenta i zapewnia przyjemny komfort leżenia. Materac ten ma również właściwości zmniejszające nacisk, co w naturalny sposób zmniejsza ryzyko powstawania odleżyn. W naszej ofercie znajdują się różne rodzaje produktów. Czytaj dalej lub skontaktuj się z nami bezpośrednio!

System wymiany hybrydowej – działanie automatyczne

Niezależne badania kliniczne wykazały, że materac ten może być stosowany jako materac hybrydowy i zmiennociśnieniowy. Różnorodne możliwości tego materaca pozwalają pracownikom służby zdrowia zapewnić lepszą opiekę nad ranami. W pełni zautomatyzowane ustawianie ciśnienia sprawia, że nie ma potrzeby dostosowywania wagi pacjenta. Ponadto wbudowana pompa powietrza gwarantuje, że nie dojdzie do jej uszkodzenia na skutek pęknięcia lub niewłaściwego użycia. Pod pokrowcem znajduje się dodatkowy materac piankowy, który można umieścić w celu zapewnienia dodatkowego komfortu.

Materace dla domów opieki i opieki domowej

Materac z hybrydowym systemem zmiennociśnieniowym z automatyczną regulacjąmoże być idealnie stosowany w domu i w domach opieki ze względu na łatwą obsługę i wiele możliwości. Dzieje się tak częściowo dlatego, że są one łatwe w utrzymaniu. Ponadto materace te są często refundowane przez kasy chorych i regularnie wykorzystywane jako wyposażenie wypożyczalni. Chcesz dowiedzieć się więcej o różnych rodzajach materacy? Skontaktuj się z nami

Materac hybrydowy bez pompki

Hybrydowy materac przeciwodleżynowy może być również używany bez pompy, w którym nacisk ciała wypiera powietrze znajdujące się w komorach. Materac ten może być również używany w połączeniu z pompą. Stosuje się ją, gdy pacjent nie jest w stanie poruszać się samodzielnie w sposób regularny.